Powrót do strony głównej

Forbowykładziny homogeniczne

Forbo – wykładziny homogeniczne PCV.

Sphera

Nowa kolekcja Forbo Sphera to aktualnie najbardziej zaawansowana technologicznie i wzorniczo wykładzina homogeniczna PCV na rynku. Przy produkcji wykładzin Sphera wykorzystano inteligentne rozwiązania i innowacyjne technologie tworząc produkt klasy premium.

Dzięki bogatej kolorystyce oraz odpowiednim parametrom użytkowym (higiena, trwałość, wydajność, łatwość pielęgnacji) znajduje zastosowanie zarówno w placówkach medycznych, edukacyjnych, budynkach użyteczności publicznej, jak również w biurach.

Sphera jest produktem w 100% bezftalanowym, co pomaga tworzyć zdrowsze środowisko wewnątrz budynku.

Atuty wykładziny Sphera:

  • Optymalny wygląd i wydajność dzięki zastosowaniu nowatorskiej formuły lakieru
  • Produkt w 100% bezftalanowy oraz o niskiej emisji Lotnych Związków Organicznych (VOC)
  • Wykorzystanie w produkcji „zielonej energii” oraz zerowy odpad
  • Wysoka odporność na zarysowania oraz chemikalia
  • Wysoki współczynnik odbicia światła (LRV)

Sphera Element

Sphera Element to wysokiej jakości homogeniczna wykładzina o uniwersalnym wzorze i wyjątkowej trwałości przeznaczona do powierzchni o dużym i bardzo dużym natężeniu ruchu. Kolekcja obejmuje 62 wzory w nowoczesnej palecie kolorystycznej, która idealnie współgra z pozostałymi elementami wnętrza. Idealne do zastosowania w budynkach służby zdrowia czy placówkach edukacyjnych.

Sphera Energetic

Kolekcja Sphera Energetic to wykładzina homogeniczna o zupełnie nowym wyglądzie. W ofercie wzory jednobarwne z delikatnymi, transparentnymi akcentami oraz wzory z większym granulatem kontrastowym powstałym na bazie kolorów jednobarwnych, który nadaje podłodze wymiarowości i głębi oraz zapewnia maskowanie brudu. Harmonijna i zbalansowana paleta 52 kolorów skoordynowana jest z pozostałymi kolekcjami Sphera, jak również z pozostałymi wykładzinami Forbo (LVT, linoleum, wykładziny dywanowe).

Sphera Evolution

Sphera Evolution to innowacyjna wykładzina homogeniczna PVC o unikatowym wzorze wzbogaconym o efekt trójwymiarowości. Intrygujące połączenie wielobarwnego granulatu oraz pigmentów tworzy bardzo atrakcyjne wizualnie wzory niespotykane dotychczas we wzornictwie homogenicznych wykładziny podłogowych. Wszystkie wykładziny z kolekcji Sphera Evolution są skoordynowane kolorystycznie, co sprawia, że produkt ten można instalować w wielokondygnacyjnych obiektach tworząc spójny wizualnie projekt.

Sphera Essence

Sphera Essence to wykładzina homogeniczna produkowana w nowoczesnej fabryce w Holandii z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii dedykowana do obiektów użyteczności publicznej. Wzornictwo wykładziny Sphera opracowane zostało przy użyciu nowatorskiej formuły. W efekcie uzyskano unikalny, granitowy wzór z transparentnym granulatem, który nadaje podłodze głębi.
W ofercie 18 kolorów: od neutralnych i naturalnych odcieni po wyraziste i energetyczne.

źródło: www.forbo.com